reportaż
29th maj 2010Posted in: reportaż 2
Rooster w Miedzyrzecu

rooster-28W biegła sobotę, zaraz po meczu siatkówki pogrzałem do Międzyrzeca Podlaskiego na koncert łukowskiego zespołu. Ciekawe kto z mieszkańców lukowa zna chłopaków z Roostera, docenionych w innych miastach, niestety poza rodzinnym.  Rooster dostał nawet zaproszenie z TVP na występ w programie Kawa czy herbata, ale jak to w życiu bywa własne miast ma ciebie przeważnie w dupie. Po co pokazać na Dniach Łukowa zespół z rodzinnego miasta skoro można zaprezentować koło gospodyń wiejskich czy zespoły cygańskie.  Pojechałem razem z chłopakami do Międzyrzeca Podl. spodziewałem się co prawda jakiejś sceny, świateł. Okazało się, że koncert na otwarcie skate parku oznacza granie pod chmurka między blokami.

Tutaj więcej zdjęć

Tymczasem odejdźmy na chwilę od zespołu i przedstawmy publikę – skatów w akcji.

skate-3

Ów ekwilibrystyczny manewr nie zakończył się pełnym sukcesem ale pomińmy to milczeniem.

Przed koncertem trwała zabawa na całego.

skate-9skate-10

Chwilę później na „przygotowanej scenie” rozpoczął się koncert:

rooster-23

rooster-24

rooster-29

Tutaj więcej zdjęć

2 Responses

  1. Kinski pisze:

    Znam {jako tako} Mistera Przemysława Babiarza. Sądzę, że pewnie jeden z najbardziej obiecujących gitarzystów ;-]
    Nader trafne spostrzeżenia, co do Dni Łukowa i nieco olewczego podejścia z cyklu – „Cudze zapraszacie, swego nie znacie”.
    Co do zdjęć, to jak już mówiłem {albo i nie} – są stałki, jest impreza ;-)

  2. łukowianka pisze:

    no tak zgadzam się z opisem, podoba mi się ich muzyka i zwraca uwagę fakt iż zawsze są na imprezach wszędzie tylko nie w Łukowie, znam osobiście niektórych chłopaków i wiem że chcieliby zrobić coś w swoim mieście tylko nikt w nich tutaj nie wierzy lub nie chce dać im szansy. Ale to tylko miasto na tym traci nie oni. Ida coraz wyże i pną się po sławę :) i niech im się wiedzie coraz lepiej :D

Leave a Reply